.

Novinky

Srazy


Březen


28.3. Amstuning Párty I. Čáslav www.amstuning.cz




Duben 


4.4. Renocar Tuning Jaro Brno www.renocar.cz
10.- 11.4. Tuning Extreme show Příbram Příbram www.tuning-sport.cz
18.4. Tuning show Kopřivnice Kopřivnice www.tuningtech.cz
24.- 25.4. Tuning Motor Párty Vyškov X. Vyškov www.tuning-sport.cz
25.4. Amstuning Párty II. Čáslav www.amstuning.cz




Květen


1.- 3.5. Fashion Cars VII. Vysoké Mýto www.fashioncars.cz
1.- 3.5. Tuning Morava Ostožská Nová Ves www.tuningmorava.cz
8.- 10.5. Mimoňské Války 14 Mimoň www.mimonskevalky.cz
15.- 16.5. Tuning weekend Přerov Přerov www.tuningweekend.ic.cz
15.- 17.5. JH sprint/ Tuning Jindřichův Hradec www.jhtuning.cz
22.- 23.5. Tuning Cars Párty Panenský Týnec Panenský Týnec www.tuning-sport.cz
22.- 24.5. Škoda Tuning Doksy Doksy u Máchova jezera www.tuning-doksy.cz
29.- 31.5. Fast Tuning Meeting Olomouc Olomouc www.tuningmeeting.cz
29.- 31.5. VIII. Sraz příznivců vozů Škoda Želiv www.skoda-zeliv.unas.cz
29.- 31.5. 3. Autosalon Vlnobití Tuning show Hlučín u Ostravy www.vlnobiti.cz
30.5. Tuning Xcars Meeting 13 Česká Skalice www.tuningxcars.com
30.5. 1.Tuningpromotion day 2009 Plzeň - Bory www.tuningpromotion.cz
30.5. Amstuning Párty III. Čáslav www.amstuning.cz




Červen


5.- 6.6. XI Tuning Sraz Milovice Milovice www.tuningsrazy.cz
5.- 6.6. 2. Tuning Speed Show Trenčín Trenčín www.tuning-sport.cz
12.- 13.6. Tuning Show Blatná V. Blatná www.tuning-sport.cz
20.- 21.6. 4. Autosalon Vlnobití Tuning Show Třinec www.vlnobiti.cz
26.- 27.6. Tuning Párty KT III. Klatovy www.tuningpartykt.cz
27.6. Amstuning Párty IV. Čáslav www.amstuning.cz




Červenec


3.- 4.7. 6. Tuning Auto Show Slušovice Slušovice www.tuning-sport.cz
10.- 12.7. Relaxmeeting Pardubice Pardubice www.relaxmeeting.cz
24.- 26.7 Car Wars Panenský Týnec Panenský Týnec www.tuning-sraz.cz
25.7. Amstuning Párty V. Čáslav www.amstuning.cz




Srpen


7.- .8.8 Tuning Extreme Show Příbram VIII. Příbram www.tuning-sport.cz
21.- 23.8 Mimoňské Války 15 Mimoň www.mimonskevalky.cz
28.- 29.8 3 . Tuning Speed Show - Trenčín Trenčín www.tuning-sport.cz
29.8. Amstuning Párty VI. Čáslav www.amstuning.cz




Září


4.- 6.9. Škodsa Tuning Doksy Doksy u Máchova jezera www.tuning-doksy.cz
5.9. Tuning Show Kopřivnice Kopřivnice www.tuningtech.cz
11.- 12.9. II. Facecar Tuning Párty Česká Lípa www.facecar.cz
11.- 12.9. XII. Tuning Sraz Milovice Milovice www.tuningsrazy.cz
11.- 13.9. Relaxmeeting Konopáč Heřmanův Městec www.relaxmeeting.cz
18.- 19.9. Tuning Motor Párty Vyškov XI. Vyškov www.tuning-sport.cz
18.- 20.9. IX. Sraz příznivců vozů Škoda Želiv www.skoda-zeliv.unas.cz
19.9. Amstuning Párty VII. Čáslav www.amstuning.cz
29.9. Tuning Salon Brno 2009 Finále Brno www.tuningsalon.cz




Říjen


17.10. Amstuning Párty VIII. Čáslav www.amstuning.cz
Posledni komentare
07.06.2012 19:42:10: Windsurfing with @cmoquin_879 kurs windsurfingu
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.